Kalendārs

Pir Otr Tre Cet Pie Ses Sve
Ievainotais jātnieks 13:00
Ievainotais jātnieks @ Vircavas Tautas namā
Mar 1 @ 13:00
Paradīze ’89 15:00
Paradīze ’89 @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 1 @ 15:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Volgundē, IKSC "Avoti"
Mar 1 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 1 @ 18:00
Paradīze ’89 15:00
Paradīze ’89 @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 2 @ 15:00
Astoņas zvaigznes 18:00
Astoņas zvaigznes @ Mērsraga Tautas namā
Mar 2 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 2 @ 18:00
Nameja gredzens 15:00
Nameja gredzens @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 3 @ 15:00
Nameja gredzens 17:00
Nameja gredzens @ Jaunpils pilī
Mar 3 @ 17:00
Nameja gredzens 14:00
Nameja gredzens @ Seces kultūras namā
Mar 4 @ 14:00
Dotais lielums: mana māte 17:00
Dotais lielums: mana māte @ Ķoņu pagasta pārvaldē
Mar 6 @ 17:00
Knutifikācija 17:00
Knutifikācija @ Liepājas universitātē
Mar 6 @ 17:00
Nameja gredzens 17:00
Nameja gredzens @ Subates kultūras namā
Mar 6 @ 17:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Aizputes kultūras namā
Mar 7 @ 19:00
Zāģeri 16:00
Zāģeri @ Liepājas Latviešu biedrības namā
Mar 9 @ 16:00
Astoņas zvaigznes 18:00
Astoņas zvaigznes @ Ulbrokas dienas centrā
Mar 9 @ 18:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Lubānas pilsētas klubā
Mar 9 @ 18:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Zentenes kultūras namā
Mar 9 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Skrīveru kultūras centrā
Mar 9 @ 18:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Durbes kultūras namā
Mar 9 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Doles tautas namā
Mar 9 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Jaunjelgavas novada kultūras namā
Mar 9 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Jaunjelgavas kultūras namā
Mar 9 @ 19:00
Nameja gredzens 14:00
Nameja gredzens @ Kauguru kultūras namā
Mar 10 @ 14:00
Paradīze ’89 15:00
Paradīze ’89 @ Saulkrastu Sporta centrā
Mar 10 @ 15:00
Ievainotais jātnieks 16:00
Ievainotais jātnieks @ Upesleju dienas centrā
Mar 10 @ 16:00
Kriminālās ekselences fonds 16:00
Kriminālās ekselences fonds @ Kauguru kultūras namā
Mar 10 @ 16:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Slampes kultūras pilī
Mar 10 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Jumpravas kultūras namā
Mar 10 @ 18:00
Kriminālās ekselences fonds 13:00
Kriminālās ekselences fonds @ Jūrmalas kultūras centrā
Mar 11 @ 13:00
Paradīze ’89 15:00
Paradīze ’89 @ Jaunpils pilī
Mar 11 @ 15:00
Nameja gredzens 16:00
Nameja gredzens @ Milzkalnē
Mar 11 @ 16:00
Paradīze ’89 16:00
Paradīze ’89 @ Salaspils kultūras namā "Rīgava"
Mar 11 @ 16:00
Paradīze ’89 17:00
Paradīze ’89 @ Baložu pilsētas kultūras namā
Mar 11 @ 17:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Smārdes kultūras centrā
Mar 11 @ 19:00
Paradīze ’89 17:30
Paradīze ’89 @ Bēnes Tautas namā
Mar 12 @ 17:30
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Neretas kultūras namā
Mar 12 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Neretas kultūras namā
Mar 12 @ 18:00
Paradīze ’89 14:00
Paradīze ’89 @ Viesītes kultūras pilī
Mar 13 @ 14:00
Paradīze ’89 17:00
Paradīze ’89 @ Viesītes kultūras pilī
Mar 13 @ 17:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Auces novada Kultūras centrā
Mar 13 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Rūjienas kultūras namā
Mar 13 @ 18:00
Paradīze ’89 12:00
Paradīze ’89 @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 14 @ 12:00
Nameja gredzens 15:00
Nameja gredzens @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 14 @ 15:00
Bize un Neguļa / Mūsu ome rullē! 16:00
Bize un Neguļa / Mūsu ome rullē! @ Kokneses kultūras namā
Mar 14 @ 16:00
Nameja gredzens 17:00
Nameja gredzens @ Lejasciema kultūras namā
Mar 14 @ 17:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Naukšēnu pagasta namā
Mar 14 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Umurgas kultūras namā
Mar 14 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Skrundas kultūras namā
Mar 14 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Priekules kultūras namā
Mar 14 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 14 @ 18:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Kokneses kultūras namā
Mar 14 @ 19:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Cīravas kultūras namā
Mar 15 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Saldus novada pašvaldībā
Mar 15 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Gulbenes kultūras centrā
Mar 15 @ 18:00
Paradīze ’89 18:30
Paradīze ’89 @ Kandavas kultūras namā
Mar 15 @ 18:30
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Zaķumuižas bibliotēkā
Mar 15 @ 19:00
Nameja gredzens 12:00
Nameja gredzens @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 16 @ 12:00
Paradīze ’89 16:00
Paradīze ’89 @ Rūjienas kultūras namā
Mar 16 @ 16:00
Lidija 17:00
Lidija @ Rīgā, Tautas frontes muzejā
Mar 16 @ 17:00
Nameja gredzens 17:00
Nameja gredzens @ Tukuma pilsētas kultūras namā
Mar 16 @ 17:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Durbes kultūras namā
Mar 16 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89
Mar 16 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Gramzdas tautas namā
Mar 16 @ 18:00
Ar putām uz lūpām 19:00
Ar putām uz lūpām @ Lēdmanes Tautas namā
Mar 16 @ 19:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Meņģeles Tautas namā
Mar 16 @ 19:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Suntažu kultūras namā
Mar 16 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Babītes novada kultūras centrā
Mar 16 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Ciemupes Tautas namā
Mar 16 @ 19:00
Nameja gredzens 20:00
Nameja gredzens @ Tukuma pilsētas kultūras namā
Mar 16 @ 20:00
Paradīze ’89 12:00
Paradīze ’89 @ Pļaviņu kultūras centrā
Mar 17 @ 12:00
Nameja gredzens 13:00
Nameja gredzens @ Birzgales Tautas namā
Mar 17 @ 13:00
Paradīze ’89 14:00
Paradīze ’89 @ Kauguru kultūras namā
Mar 17 @ 14:00
Ievainotais jātnieks 15:00
Ievainotais jātnieks @ Līču dienas centrā
Mar 17 @ 15:00
Nameja gredzens 16:00
Nameja gredzens @ Kauguru kultūras namā
Mar 17 @ 16:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Ķeguma tautas namā
Mar 17 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Rozulas Tautas namā
Mar 17 @ 18:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Ulbrokas kultūras namā
Mar 17 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Lēdurgas kultūras namā
Mar 17 @ 19:00
Paradīze ’89 13:00
Paradīze ’89 @ Jūrmalas kultūras centrā
Mar 18 @ 13:00
Nameja gredzens 15:30
Nameja gredzens @ Jūrmalas kultūras centrā
Mar 18 @ 15:30
Paradīze ’89 16:00
Paradīze ’89 @ Krimuldas Tautas namā
Mar 18 @ 16:00
Paradīze ’89 17:00
Paradīze ’89 @ Olaines kultūras namā
Mar 18 @ 17:00
Paradīze ’89 17:00
Paradīze ’89 @ Ķoņu pagasta pārvaldē
Mar 19 @ 17:00
Paradīze ’89 17:00
Paradīze ’89 @ Baltinavas kultūras namā
Mar 20 @ 17:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 20 @ 19:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Auces novada Kultūras centrā
Mar 21 @ 18:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Preiļu kultūras namā
Mar 22 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Kokneses kultūras namā
Mar 22 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Līvānu novada kultūras centrā
Mar 22 @ 18:00
Ievainotais jātnieks 18:00
Ievainotais jātnieks @ Ulbrokas kultūras namā
Mar 23 @ 18:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Mērsraga Tautas namā
Mar 23 @ 18:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Ķūļciema pagastā
Mar 23 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Durbes kultūras namā
Mar 23 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Priekules kultūras namā
Mar 23 @ 18:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Jaunjelgavas novada kultūras namā
Mar 23 @ 19:00
Paradīze ’89 19:00
Paradīze ’89 @ Katlakalna tautas namā
Mar 23 @ 19:00
Nameja gredzens 17:00
Nameja gredzens @ Lapmežciema pagastā
Mar 24 @ 17:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Ulbrokas kultūras namā
Mar 24 @ 18:00
Lidija 14:00
Lidija @ Jaunpiebalgas kultūras namā
Mar 25 @ 14:00
Turpinājums 14:00
Turpinājums @ Jelgavas Kultūras namā
Mar 25 @ 14:00
Turpinājums 16:00
Turpinājums @ Balvu sakrālās kultūras centrā
Mar 25 @ 16:00
Turpinājums 17:00
Turpinājums @ Ķoņu pagasta pārvaldē
Mar 26 @ 17:00
Nameja gredzens 18:00
Nameja gredzens @ Skrundas kultūras namā
Mar 26 @ 18:00
Nameja gredzens 19:00
Nameja gredzens @ Sabiles kultūras namā
Mar 26 @ 19:00
Turpinājums 16:00
Turpinājums @ Rūjienas kultūras namā
Mar 27 @ 16:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Rūjienas kultūras namā
Mar 27 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 27 @ 18:00
Turpinājums 15:00
Turpinājums @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 28 @ 15:00
Turpinājums 17:00
Turpinājums @ Baltinavas kultūras namā
Mar 28 @ 17:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Naukšēnu pagasta namā
Mar 28 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Saldus novada pašvaldībā
Mar 28 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 28 @ 18:00
Paradīze ’89 13:30
Paradīze ’89 @ Mālpils kultūras centrā
Mar 29 @ 13:30
‘Turpinājums 18:00
‘Turpinājums @ Jēkabpils Kino mītnē
Mar 29 @ 18:00
Paradīze ’89 18:00
Paradīze ’89 @ Mērsraga Tautas namā
Mar 30 @ 18:00
Turpinājums 18:00
Turpinājums @ Gramzdas tautas namā
Mar 30 @ 18:00